Lipiec 02 2020 14:26:21
Nawigacja

Sukcesy
Turniej Indywidualny
ŁKB - Forum
ŁKB-TV
Kontakt ŁKB

Kalendarz Imprez
Download

Linki
Kategorie newsów

Galeria zdjęć
Galeria zdjęć Grakula
Kontakt
RSS Feeds
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25
Najnowszy użytkownik: Roman Nguen
Zobacz temat
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)
 Drukuj temat
Problemy z Crossfire
Petex
Z tygodnia na tydzień jest coraz gorzej ze smarowaniem, a to za sprawą głównie zniszczonych padów, niestety dyrekcja wymianę planuje jak co roku na kwiecień i nie ma możliwości wcześniejszego serwisu :/ .

Z informacji od instruktrów - najgorzej jest z lewą stroną, co skutkuje tym, iż musiałem przenieść swoją grę całkowicie pod rynnę, na szczęscie nie ma u nas za dużo lewusów Wink .
Pozostałe pady jeszcze dają radę, choć ich stan też już pozostawia wiele do życzenia .
Trzeba będzie pomęczyć się do kwietnia ...

jagoda
smarowanie smarowaniem. Nie wiem jakim wydatkiem są nowe pady ale widocznie za dużym na ich obecne możliwości. Nie rozumiem natomiast jak można smarować rozbiegi mopem który jest tak czarny i posklejany że nawet nie użyłabym go do sprzątania po moich psach. nowa końcówka mopa kosztuje zaledwie parę złotych!!!!
Byliśmy z Marcinem na kręgielni w niedzielę i ta wizyta odebrała mi całą przyjemność z gry w bowling. Nie dosyć że ciężko zapanować nad kula na torze to jeszcze można zęby stracić na rozbiegu. Zamiast zrobić sobie porządny trening mogłam jedynie rzucać z linii faulu. W nerwach poszłam na recepcje i spytałam czy przygotowanie rozbiegu wchodzi w cenę smarowania - zdziwiłabym się zresztą gdyby tak nie było ale wolałam się upewnić. Poprosiłam aby dziewczyny z recepcji przekazały dyrekcji że usługą za która płacimy 10 zł to fuszerka. Czy przekażą to dalej - wątpię. Jedyny plus jest taki że Mati wziął mop do praniaWink

Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło