Lipiec 02 2020 13:52:38
Nawigacja

Sukcesy
Turniej Indywidualny
ŁKB - Forum
ŁKB-TV
Kontakt ŁKB

Kalendarz Imprez
Download

Linki
Kategorie newsów

Galeria zdjęć
Galeria zdjęć Grakula
Kontakt
RSS Feeds
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25
Najnowszy użytkownik: Roman Nguen
Zobacz temat
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)
 Drukuj temat
Nowe smarowanie pr.4
Petex
W dniu dzisiejszym za namową Paszcza zmieniłem smarowanie na programie numer 4, jest to identyczne smarowanie jak na najbliższym GP Kukubara Myszków .

Wykres smarowania można pobrać tutaj -> http://www.grakul...-20122.pdf

Główne różnice w stosunku do starej czwórki to jedna stopa mniej długości i dużo więcej oleju na bloku .

Wojtas
Witajcie.
W piątek i dzisiaj byłem na kręgielni troszeczkę potrenować Cool
Wielkie ukłony w stronę Krzyśka, instruktora na kręgielnie, który wykonał kawał dobrej roboty przy maszynie czym sprawił, że ostatnie dwa treningi były czystą przyjemnością z grami powyżej 240 Grin
W piątek poprosiłem Krzyśka by przed smarowaniem nową 4-ką przeczyścił dwa razy tor , protestował tłumacząc mi że czyścił pady, oraz dysze ale naciskałem i się ugiął ... jak się później okazało zrobił mnie w konia...
Zagrałem i z uśmiechem na twarzy wróciłem do domu, wyniki , reakcja kuli przy prędkości ponad 12,3 były zadziwiające, 220, 233, itd... dumny z siebie zadzwoniłem do Prezesa by go poinformować o fakcie jak dwukrotne czyszczenie wpływa na możliwość gry.. Petex mnie zdjął na ziemię, bo uświadomił mnie że dyrekcja kręgielni nie zgodzi się na to by taki zabieg czynić przed każdymi zawodami.
Dzisiaj jednak spotkałem Krzysia na kręgielni, który spytał jak się grało i po moim oczywistym tryumfie przekazał mi krótką informację:
CZYŚCIŁEM TYLKO RAZ ALE NIC CI NIE MÓWIŁEM Pfft
Tym sposobem udowodnił mi że świetnie wyczyścił dysze i przekazał informację że środek czyszczący tory zawierał 5 tabletek ...

Gra się rewelacyjnie, można szlifować technikę bo widać kiedy się popełnia błędy a nie trzeba się zastanawiać czy to smarowanie , czystość torów czy też błąd zawodnika .

Zagrajcie w środę na 4-ce , naprawdę daje możliwości , co prawda block jest niewielki ale końcówka ma magiczną moc.
Pozdrawiam
Marcin

Przejdź do forum: