Lipiec 02 2020 13:34:40
Nawigacja

Sukcesy
Turniej Indywidualny
ŁKB - Forum
ŁKB-TV
Kontakt ŁKB

Kalendarz Imprez
Download

Linki
Kategorie newsów

Galeria zdjęć
Galeria zdjęć Grakula
Kontakt
RSS Feeds
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25
Najnowszy użytkownik: Roman Nguen
Zobacz temat
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)
 Drukuj temat
Przyklejone - Paszczu - Turnieje Środowe
Petex
paszczu dnia marzec 13 2009 21:17:11
NA OSTATNIM TURNIEJU SRODOWYM CZULEM SIE TROCHE JAK W POWROCIE DO PRZESZLOSCI. TYLKO STARZY WYJADACZE PAMIETAJA JAK TORY DZIALALY PRZEZ PIERWSZE PARE MIESIECY ISTNIENIA KREGIELNI. WIEM, ZE WIEKSZOSC LUDZI ZDAJE SOBIE SPRAWE, ZE AWARIE NA TORACH TO PRZYPADEK A NIE CELOWY SABOTAZ NA ICH GRE, ALE SA TEZ TACY, KTORZY PRZYCHODZA SPOŹNIENI PONAD 20MIN, DOSTAJA OSTATNIE WOLNE TORY, KTORE PRZYPADKOWO SIE POZNIEJ PSUJA, A PRETENSJE MAJA DO MNIE. NA PRAWDE TO NIE MOJA WINA, ZE NIE WSZYSCY W KAZDYM RZUCIE MAJA STRIKE!
WSZYSTKICH CHCIALEM NATOMIAST PRZEPROSIC ZA TO, ZE NIE BYLO TYM RAZEM REZERWOWYCH TOROW, ALE FREKWENCJA OSTATNIO NA ZAWODACH NAWET MNIE POZYTYWNIE ZASKAKUJE. POSTARAM SIE, ZEBY W NASTEPNYCH TURNIEJACH DOSTAC WIECEJ TOROW DO DYSPOZYCJI I ZEBY ZAWSZE BYLY WOLNE TORY REZERWOWE. MOZE NIEDLUGO UDA SIE ZGROMADZIC 25 OSOB NA TURNIEJU A W PRZYSZLOSCI MAGICZNA LICZBE 30 OSOB (Z TEGO CO PAMIETAM TO MAX KIEDYS NA TURNIEJU SRODOWYM BYLO 27 OSOB ). CIESZY, ZE POJAWIAJA SIE NOWI ZAWODNICY. DLA MNIE OSOBISCIE OBJAWIENIEM OSTATNIEGO CZASU JEST STOH. PRZEZ 3 OSTATNIE TYG. GRY ZROBIL OGROMNY POSTEP, JESLI STARCZY MU SIL I OCHOTY TO NIEDLUGO MOZE TROCHE ZAMIESZAC NA PINDECKU.
PODSUMOWUJAC, ZAPRASZAM NA KOLEJNE TURNIEJE, ABY BYLY SPRAWNIE PRZEPROWADZONE I KONCZYLY SIE JAK NAJWCZESNIEJ PROSZE O PUNKTUALNOSC. POZDR.
Edytowane przez Petex dnia 14-03-2009 11:33

Konto ukryte
Dziękuje Ci Adam za tak miłą pochwałę , lecz chyba nie czuje jeszcze się na siłach żeby zamieszać w tabeli ale postaram dać z siebie wszystko w następnym środowym Smile

Co do wad systemu maszyn to każdy powinien zrozumieć ... na przykładzie dziś grałem na torze nr. 8 maszyna nie wystawiała na zmianę 10tego oraz 7mego pinu , co zrobić ? Resetować ? Tak lecz do czasu .. poprosiłem o zmianę nam toru i było ok. po 15 minutach przyszli gracze było już ok .. więc te maszyny działają jak mają "humor" wiec Adam nie powinieneś się o to winić ani nikt Ciebie również nie powinien winić za złe działanie maszyn ...

Jedyne co mi troszkę przeszkadza to brakujący olej w 4 grze Pfft ale tego się już nie da zmienić Smile chyba że gra się z HDCP czyli lewą ręką heheeh Wink

Pozdrawiam !

Petex
Stohu - dwie pierwsze gry w środę miałeś niezłe, później jakbyś się zajął graniem, a nie zarywaniem do tej nowej kelnerki, to może byś i wszedł do finałów Smile

Konto ukryte
Hehehehhe dobrze powiedziane Wink

paszczu
Petex, ne zartuj tak bo Kasia go zabije jak to przeczyta. Fakt, ze olej szybko wysycha, mozna zastanowic sie nad mala korekta smarowania (prosze automatycznie o opinie), ale z drugiej strony na tym smarowaniu na prawde sa wysokie nie tylko pojedyncze gry ale i srednie. Pierwsza dwójka po elim. zawsze jest w granicach 800pkt, a 7my wynik wchodzacy do finalu okolice 680-690 pkt.
Patrzac na to ze strony szkoleniowej to bardzo dobry trening na zdolnosc "czytania" torow. Jak wiemy w czasie gry nie raz trzeba zmieniac miejsce na rozbiegu,cel czy kule (a takze predkosc wyrzutu kuli, kąt ulożenia nadgarstka i wiele innych). Oto w tym sporcie chodzi, zeby umiec tego urzyc w czasie gry.
let's go bowling!

www.sportbowling.pl
Petex
Toteż własnie o to chodzi Wink , ale OK Faki - żartowałem - zarywał do Instruktora Grin

Konto ukryte
Petex napisał/a:
Toteż własnie o to chodzi Wink , ale OK Faki - żartowałem - zarywał do Instruktora Grin

Petex juz zaczyna pozbywać się przeciwników xD

Gwiazda
Paszczu smarowanie jest OK.
Na ligowym jest więcej oleju i też trzeba się przestawiać.
Tak jak napisałeś, na tym to wszystko polega...
Na innych zawodach gra się 6-8 gier po jednym smarowaniu i też trzeba sobie radzić.

Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło