Lipiec 02 2020 13:26:13
Nawigacja

Sukcesy
Turniej Indywidualny
ŁKB - Forum
ŁKB-TV
Kontakt ŁKB

Kalendarz Imprez
Download

Linki
Kategorie newsów

Galeria zdjęć
Galeria zdjęć Grakula
Kontakt
RSS Feeds
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25
Najnowszy użytkownik: Roman Nguen
Zobacz temat
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)
 Drukuj temat
tokyo station GP
paszczu
cena pokoi po 10% zniżce na turniej kształtuje sie tak: pokój 2 osobowy w starszej czesci 112zl za dobe, w nowszej czesci 132zl za dobe + 8zl parking.
Ja mam taka propozycje, nie wiem co wy na to? pojechac w piatek popoludniu, wieczorem wykupic tory prywatnie. pograc tyle ile kazdemu trzeba zeby wiedziec co grac i czym. a zapisac sie na tury w sobote.
Szukajac zlotego srodka po miedzy kosztem wyjazdu i mozliwoscia zajecia jak najwyzszego miejsca ja mam taki pomysl. czekam na inne. w tym wypadku koszty rozkladaly by sie: 120zl dwa noclegi, 270zl dwa razy entry+finaly no i paliwo ale to juz ciezko obliczyc.
let's go bowling!

www.sportbowling.pl
Petex
Ja sie jak zwykle dostosuje ... nie wiem czy z Wami w hotelu bede, bo sumie mam tam siostre, ale wszystkich Was nie pomiesci ;P . A wogole to skoro zaczynaja eliminacje 3 maja (tak widze w naglowku, regulaminu nie mam) , to szkoda ze nie pomysleli i od 1 maja nie zaczeli , na weekend majowy ;(
Edytowane przez Petex dnia 29-04-2009 09:42

Gwiazda
No ja jeszcze nie wiem czy pojadę na razie szanse oceniam na 50/50... Pomysł z wyjazdem w piątek jest całkiem niezły.
Co do samego GPP to faktycznie nie jest zbyt atrakcyjne pod względem nagród. No i nie będziemy mieli tzn ja, Norbi i Kubek HNDC-ów, więc będzie nam trochę trudniej zająć wysokie miejsce.

Petex
W sumei jednak ja bym sie sklanial za wyjazdem w sobote nad ranem ... zagrac o 12 i o 16 reentry , po co te dodatkowe gry w piatek wieczor ? w 1-szym entry mozna se wyczaic co i jak .
Przynajmniej ja mam tak ostatnio, ze gram 1 ture dosyc slabo, a potem od razu druga juz na miare moich mozliwosci . Pomijajac kase , dla mnie to problem z glowy jesli chodzi o zastepstwo w robocie ...
Edytowane przez Petex dnia 29-04-2009 15:24

Gwiazda
No też właśnie miałem to napisać, że pomysł fajny, ale gorzej może być z jego realizacją, bo nie każdy będzie mógł w piątek jechać....

paszczu
ok, ja sie dostosuje.
let's go bowling!

www.sportbowling.pl
Petex
Tak czy inaczej, mysle ze mozna sie juz zglosic na sobote na tury 13 i 16 (takie godzinki sa na liscie startowej)

Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło