Lipiec 02 2020 14:57:58
Nawigacja

Sukcesy
Turniej Indywidualny
ŁKB - Forum
ŁKB-TV
Kontakt ŁKB

Kalendarz Imprez
Download

Linki
Kategorie newsów

Galeria zdjęć
Galeria zdjęć Grakula
Kontakt
RSS Feeds
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25
Najnowszy użytkownik: Roman Nguen
Zobacz temat
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)
 Drukuj temat
długie smarowanie
paszczu
Wbiłem dziś do maszyny pod numerem 2 smarowanie, które dobrze oddaje smarowanie typu "długie sportowe smarowanie". Dla zainteresowanych proponuje pograć na tym, bo to dobry trening (44 stopy, blok mało wyczuwalny). Warto zagrać choćby dla faktu, żeby zobaczyć jak wyglądają długie smarowania. Na takich smarowaniach trzeba grać przez środek, break łapać po między 10 a 14 klepką. Każda pomyłka na zewnątrz o dwie klepki na breaku powoduje minięcie się z head pinem (tu nie wraca kula)...
Na bardzo podobnym smarowaniu w tym sezonie miałem okazje zagrać 2x. Oba przypadki to Bydgoszcz-prolog.
Dziś grałem cell'em zrobionym na mat 500 z 18 klepki break na 12. Sr. 188 z 6 gier. 194-193-183-199-180-182. Gdyby to był ogólnopolski turniej i miał bym taką śr nie mógł bym być zły.
Zachęcam do gry i do podzielenia się nad refleksjami na temat. Na ewentualne pytania związane z tym smarowaniem jak i innym chętnie odpowiem.
let's go bowling!

www.sportbowling.pl
Petex
A ja tez mialem okazje w Bydgoszczy pograc, tylko na IPP ... ino ze tam jakos dziwnie wtedy bylo i sie zbytnio smarowania nie roznily od siebie, poza tym inaczej wtedy "widzialem" wiele rzeczy przy grze.
Pogramy, w niedziele nastepna ... a jak ktos przy swojej grze nie ma co nawet mowic o break'u na tym smarowaniu, to jak ma grac ? GrinDDD
Edytowane przez Petex dnia 27-12-2009 20:11

Przejdź do forum: