Wrzesień 23 2021 19:03:37
Nawigacja
PBA

OMŁ 2022

Sukcesy
Turniej Indywidualny
ŁKB - Forum
ŁKB-TV
Kontakt ŁKB

Kalendarz Imprez
Download

Linki
Kategorie newsów

Galeria zdjęć
Galeria zdjęć Grakula
Kontakt
RSS Feeds
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 26
Najnowszy użytkownik: petexA
Pierwsze Otwarte Mistrzostwa Łodzi zakończone
Zawody Mistrzowskie
Niedzielne półfinały dostarczyły sporo emocji, gdyż oprócz dominacji Paszcza i Pawła, walkę o wejście do Round Robina toczyła prawie cała piętnastka, jak ciasno było w pewnym momencie mogę dać przykład na własnej osobie : zajmując 5 miejsce w eliminacjach, po czterech grach półfinałowych spadłem na 13, aby po kolejnej grze być znowu na 5 pozycji.
Na uwagę zasługuje postawa Dawida Kantyki, który przebijał się z niższej pozycji po eliminacjach, aby w końcowych rozrachunku zająć miejsce na najniższym stopniu podium.
 
Organizatorzy postanowili zafundować trochę dodatkowych emocjii w niedzielnych finałach i w związku z przekroczeniem wymaganej ilości entry o około 10 startów, postanowiono ufundować dodatkową nagrodę w wysokości 300 pln za pierwsze Perfect Game na turnieju .
W wypadku nie osiągnięcia żadnej PG, nagroda przechodziła dla pierwszej trójki turnieju.
Niestety nie udało się osiagnąć żadnego perfecta, aczkolwiek w ostatniej grze walczyli o nagrodę Paweł z Adamem, ale ich pojedynek przyćmił Dawid Kantyka, który niestety po ośmiu kolejnych strike'ach stracił szansę na nagrodę, ale tak się akurat złożyło, iż cała trójka zajęła miejsce na podium i podzieliła się dodatkowym bonusem.
 
Warto dodać, że Adam Błaszczak i Marcin Graczyk byli bardzo blisko ideału i rzucając po 299 pkt oboje ustanowili swoje rekordy życiowe. Gratulujemy ! 

W kategorii Amator nie było zbyt wiele zmian po niedzielnych finałach, swoje miejsce utrzymał Jan Motyka, straty starał się odrabiać Adam Głowacki, ale niestety były one juz zbyt duże po rundach eliminacyjnych.
W sumie w tej kategorii rozegrano ponad 20 entry, co jest dobrym wynikiem w tej grupie, dziękujemy za udział i zapraszamy do grania w lokalnych turniejach, które po wakacjach ponownie powrócą do naszego kalendarza .

Kilka słów o występie mieszkańców naszego miasta w kategorii Open ....

Niestety nikomu z nas nie udało się stanąc na podium (wiedzieliśmy, iż będzie to dosyć trudne), aczkolwiek w doborowym towarzystwie większość z nas zajęła wysokie miejsca, do niedzielnego finału RR udało się awansować Jackowi Janutce.

6.   Jacek Janutka, śr. 187
7.   Piotr Kulpa, śr. 211
9.   Jouko Hurskainen, śr. 205
12. Marcin Gwiaździński, śr. 195
15. Szymon Kręgielski, śr. 174
22. Iza Kubicka, śr. 182
23. Jacek Kuciński, śr. 182
26. Marcin Wojtaszczyk, śr. 178
30. Norbert Świderski, śr. 176
33. Shawn Sombati, śr. 156
34. Jagoda Wojtaszczyk, śr. 151

i szacunek dla Blacka za rozegranie siedmiu entry i ochotę na dalsze ;D

Okiem organizatora .... OMŁ 2010, był pierwszym dużym turniejem rozgrywanym na łódzkiej kręgielni, głównymi przedstawicielami klubu ŁKB byli :   Piotr Kulpa oraz Marcin Gwiaździński.
Mamy nadzieję, iż wszyscy będą dobrze wspominać te zawody, włożyliśmy sporo serca w organizację Mistrzostw, staraliśmy się zadbać o każdy szczegół i z tego co nam wiadomo większość naszych gości była zadowolona z pobytu w Łodzi .
Dziękujemy wszystkim za wizytę na kręgielni i zapraszamy na przyszły rok, dziękujemy też maszynom ;), które oprócz kilku małych problemów dały radę i nie było potrzeby przenoszenia turnieju na dolne piętro .
Podziękowania dla Dyrekcji oraz obsługi kręgielni Grakula, za pomoc w organizacji i reklamie zawodów oraz dla wszystkich innych osób, które w mniejszy czy większy sposób pomogły w sprawnym przeprowadzeniu turnieju.
 
Na koniec dziękujemy Gazecie Wyborczej za ufundowane nagrody, Jagodzie (Manufaktura Piękna) za nagrodę dla najlepszej kobiety w kategorii Amator oraz łódzkim mediom za zainteresowanie zawodami.
Specjalne podziękowania dla Tonia za wspomnienie o turnieju na antenie Eurosport 2 :D
 
Do zobaczenia za rok ...


Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Brak wiadomości. Może czas dodać własną?
Wygenerowano w sekund: 0.07 7,840,176 unikalnych wizyt