Maj 27 2020 23:17:05
NawigacjaSukcesy
Turniej Indywidualny
ŁKB - Forum
ŁKB-TV
Kontakt ŁKB

Kalendarz Imprez
Download

Linki
Kategorie newsów

Galeria zdjęć
Galeria zdjęć Grakula
Kontakt
RSS Feeds
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25
Najnowszy użytkownik: Roman Nguen
Slovakia i Czech Open 2010

Początek wakacji to tradycyjne turnieje u południowych sąsiadów.
Zawody te są licznie obsadzone przez naszych rodaków, tak graczy z najwyższej półki, jak i osoby, które traktują bowling jako dobrą rozrywkę i sposób na ciekawe spędzenie czasu.
O turniejach tych można dużo dowiedzieć się na zaprzyjaźnionym z nami portalu <>BowlingNews<>.

Zakończył się turniej w Bratysławie, zwyciężył nie kto inny jak Ian Robinson, który w niedzielnych finałach upolował jedyną PG w tym turnieju.
Lider z eliminacji, Karel Kutina nie zagrał zbyt dobrze w finałach i nie dotarł nawet do Round Robina, podobnie zresztą jak wszyscy gracze z naszego kraju .

Na obu turniejach zjawi się też kilku znanych graczy m.in. z IWO, takich jak Ian Robinson ze Szwecji, Thomas Gross z Austrii, a turniej w Czechach uświetni swoją obecnością Brian Voss z USA, trzynasty gracz PBA w rankingu za ostatnie 50 lat (2008).

Niestety na żadne z tych zawodów nie wybiera się nikt z Łodzi, pomimo dużo niższych kosztów niż np nasze rodzime IWO ....

Turniej Środowy 30.06.2010
Turnieje

Z roztargnienia nie zapisałem wyników turnieju ....

Zawody wygrał Paszczu przede mną i Marcinem Wojtaszczykiem, z turnieju wycofał się Przemek Kubicki z powodu mojego błędu z wyborem smarowania.

Po zasadniczym turnieju rozegrany został mini turniej desparado ... wyniki znają Ci co grali :D

W okresie wakacyjnym gramy w środy tylko jak będa chętni - można wysłać mi SMS lub najprościej - wpisać swoją "obecność" w komentarzach jak pojawi się notka o kolejnym turnieju .

Gramy najprostszym systemem : do 5 osób - 2xRR , do 8 osób - 1xRR , powyżej 8 - 6 gier .

Parę informacji ...
ŁKB ŁÓDŹ

Miło mi przekazać, iż w zasadzie wszysycy członkowie ŁKB mają opłacone składki do końca czerwca (aktualnie klub liczy 11 czynnych osób) .

Od nowego sezonu do klubu dołączają : Krzysztof Bartyzel oraz Jouko Hurskainen

Przypominam, że okres wakacji to czas na wyrobienie nowych licencji PZK, koszt licencji 2010/2011 ma wynosić 50pln i 30pln (senior), dokładne kwoty ustali w najbliższym czasie Zarząd PZK.

Wszyscy członkowie ŁKB muszą posiadać licencje na przyszły sezon.

Proponuję też w wolnej chwili zrobić nowe badania - wystarcza zaświadczenie od internisty, badania będą sprawdzane na pierwszych zawodach (AMF) w nowym sezonie, a jeśli ktoś nie bierze udziału, to na kolejnych na których dana osoba wystartuje. 

Turnieje lokalne w okresie lipiec-sierpień zostają zawieszone, ale jeśli znajdzie się parę osób chętnych pograć w którąś środę, to proszę o info dzień wcześniej .

W okresie wakacyjnym zostaną wyczyszczone stare pliki z wynikami turniejów, a także newsy i shoutbox, także jak ktoś ma ochotę na wspominki, to czas najwyższy :D

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

21/03/2019 17:45
Smarowanie na środowy 27.04 nr 7
Wygenerowano w sekund: 0.07 7,601,767 unikalnych wizyt