Listopad 28 2020 15:13:43
Nawigacja
OMŁ 2022


Sukcesy
Turniej Indywidualny
ŁKB - Forum
ŁKB-TV
Kontakt ŁKB

Kalendarz Imprez
Download

Linki
Kategorie newsów

Galeria zdjęć
Galeria zdjęć Grakula
Kontakt
RSS Feeds
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25
Najnowszy użytkownik: Roman Nguen
Ostatnie dni na opłatę licencji
Kasa i jej brak

W terminie, o który prosiłem licencje opłacili : Norbi, Marcin, Jagoda, Petex, Jouko, Bolesław + Gwiazda i Kubki, z którymi jestem umówiony w tygodniu.
Brakuje licencji : Jacko, Tup i Shawn .
Obie drużyny ŁKB są rozstawione w grupach południowych, składy zostaną wstępnie ustalone podczas spotkania na kręgielni oraz w zależności od dyspozycji naszej po pierwszej połowie września, przy czym w nowej drużynie 1 i 2 kolejkę na pewno zagrają : Marcin, Jagoda i Jouko .   

Przypominam, iż niedługo mija termin opłacenia w PZK licencji na sezon 2010-2011.
Opłata ze licencję wynosi 50 pln i 60 pln dla nowych zawodników, wykupienie licencji w trybie przyśpieszonym jest w PZK dwukrotnie droższe .
Do końca miesiąca Klub musi tez opłacić start w lidze, a że składki bieżące nie wpływają, kasa jest prawie pusta i na dzień dziesjszy nie mamy na opłacenie startu.
Dane konta ŁKB są w zakładce "Kontakt ŁKB"

Czas urlopów
ŁKB ŁÓDŹ

Spotkanie organizacyjne dotyczące Ligi 2010-2011 odbędzie się 29 sierpnia (niedziela) o godzinie 12:00, godzinę wcześniej odbędzie się zebranie Zarządu Klubu.
Jeśli nie będzie pasowało, to w sprawie organizacji Ligi można spotkać się w poniedziałek 30 sierpnia o godz. 20:00 - wystarczy po jednej osobie reprezentującej drużynę.

Zarys turniejów środowych oraz ligi na przyszły sezon
Turnieje

Od września rozpoczniemy cykl turniejów środowych, główną zmianą w stosunku do poprzednich turniejów rozgrywanych cyklicznie jest to, iż nie nie będą one rozgrywane na zasadzie eliminacji i finałów - w nowym sezonie będziemy starali się promować bowling, szczególnie wśród nowych graczy.
Dzięki tej zasadzie wszyscy będą grać razem do końca i taką samą ilość gier, co miejmy nadzieję wpłynie na lepsze kontakty początkujących graczy ze starymi wyjadaczami :S .

Turniej będzie rozgrywany w trzech cyklach : wrzesień-listopad, grudzień-luty, marzec-maj (czerwiec będzie już tradycyjnie miesiącem OMŁ). Po każdym cyklu nastąpi rozdanie nagród. Przy tej formule unikniemy zdominowania rankingu w połowie sezonu, a co zatem idzie rezygnacji z gry graczy z niższych rejonów tabeli.

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Brak wiadomości. Może czas dodać własną?
Wygenerowano w sekund: 0.05 7,677,482 unikalnych wizyt