Listopad 28 2020 15:16:21
Nawigacja
OMŁ 2022


Sukcesy
Turniej Indywidualny
ŁKB - Forum
ŁKB-TV
Kontakt ŁKB

Kalendarz Imprez
Download

Linki
Kategorie newsów

Galeria zdjęć
Galeria zdjęć Grakula
Kontakt
RSS Feeds
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25
Najnowszy użytkownik: Roman Nguen
Czech Open 2010 - Brian Voss
Czech Open 2010

Formuła gier finałowych turnieju rozgrywanego w Ołomuńcu pokazała, iż oprócz umiejętności liczy się także utrzymanie odpowiedniego poziomu gry i duże doświadczenie, pozwalające na pokonywanie kolejnych poziomów Final Step, które począwszy od Final Step-3 rozgrywane są od zera. Zawody wygrał nie kto inny jak jeden z najbardziej doświadczonych graczy w tym doborowym towarzystwie, czyli Brian Voss .
W stawce 223 zawodników, którzy wzięli udział w turnieju, zagrało 32 Polaków, a o to miejsca jakie zajęli nasi rodacy w całych zawodach :
13. Preus Patryk, 23. Bielski Paweł, 24. Wiśniewski Daniel, 28. Musialik Mariusz, 33. Martin Adam, 44. Zajkowski Marcin, 47. Wiśniewski Błażej, 56. Dąbrowa Piotr, 59. Bednarz Andrzej, 68. Pietraszek Janusz, 69. Linke Andrzej, 73. Czernis Andrzej, 80. Polanisz Emil, 83. Charciarek Jan, 86. Jedynak Paweł, 93. Swierz Michał, 97. Kulpa Piotr, 98. Kantyka Dawid, 100. Charezińska Lucyna, 101. Bryłkowski Bartek, 122. Kiedrowska Małgorzata, 126. Kwiatkowski Maciej, 140. Pękała Piotr, 147. Kwiecień Jarosław, 154. Juszczyk Leszek, 155. Graczyk Marcin, 157. Michalus Marta, 162. Radzioch Bogdan, 184. Martin Marzena, 193. Słabik Łukasz, 195. Rygłowski Piotr, 209. Paszyński Krzysztof 

Turnieje środowe na czas wakacji zawieszone
Turnieje

Na czas okresu wakacyjnego zostają całkowicie zawieszone turnieje środowe .

Składki klubowe prosimy o wpłacanie na konto (wszystkie dane w zakładce "kontakt łkb").

Do ligi PZK zostaje zgłoszona drużyna w 1 lidze oraz nowa drużyna, która będzie zaczynać swój udział w rozgrywkach od najniższego szczebla .

Przypominam o konieczności wyrobienia nowych licencji - koszt na nowy sezon określony przez PZK to - 50 pln dla zawodników posiadających wcześniejszą licencję oraz 60 pln dla nowych członków związku .

Opłatę należy przelać na konto ŁKB do dnia 10 sierpnia 2010 , trzeba tez podpisać druk licencji - przygotowane dokumenty zostawię w poniedziałek na recepcji kręgielni w niebieskim segregatorze .

Lista osób, dla których będą przygotowane druki to : Gwiazda, Norbi, Kubek, Iza, Petex, Jacko, Tup, Shawn, Marcin W., Jagoda, Lambert, Jouko, Anita. 

Wszystkim życzę udanych wakacji ...

Slovakia i Czech Open 2010

Początek wakacji to tradycyjne turnieje u południowych sąsiadów.
Zawody te są licznie obsadzone przez naszych rodaków, tak graczy z najwyższej półki, jak i osoby, które traktują bowling jako dobrą rozrywkę i sposób na ciekawe spędzenie czasu.
O turniejach tych można dużo dowiedzieć się na zaprzyjaźnionym z nami portalu <>BowlingNews<>.

Zakończył się turniej w Bratysławie, zwyciężył nie kto inny jak Ian Robinson, który w niedzielnych finałach upolował jedyną PG w tym turnieju.
Lider z eliminacji, Karel Kutina nie zagrał zbyt dobrze w finałach i nie dotarł nawet do Round Robina, podobnie zresztą jak wszyscy gracze z naszego kraju .

Na obu turniejach zjawi się też kilku znanych graczy m.in. z IWO, takich jak Ian Robinson ze Szwecji, Thomas Gross z Austrii, a turniej w Czechach uświetni swoją obecnością Brian Voss z USA, trzynasty gracz PBA w rankingu za ostatnie 50 lat (2008).

Niestety na żadne z tych zawodów nie wybiera się nikt z Łodzi, pomimo dużo niższych kosztów niż np nasze rodzime IWO ....

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Brak wiadomości. Może czas dodać własną?
Wygenerowano w sekund: 0.05 7,677,484 unikalnych wizyt